شنبه 5 آذر 1401 ساعت 14:31 - تعداد بازدید : 64 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " مهارت افزایش تمرکز"
با توجه به اینکه داشتن تمرکز بالا در تند خوانی و درست خوانی تاثیر قابل ملاحظه ای دارد، مرکز مشاوره و سلامت در جهت افزایش راندمان مطالعه دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " مهارت افزایش تمرکز" در خوابگاه های دخترانه امید آینده و ولیعصر نمود.
با توجه به  اینکه داشتن تمرکز بالا در تند خوانی و درست خوانی  تاثیر قابل ملاحظه ای دارد، مرکز مشاوره و سلامت در جهت افزایش راندمان مطالعه دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " مهارت افزایش تمرکز" در خوابگاه های دخترانه امید آینده و ولیعصر نمود. این کارگاه که توسط خانم امیری و با همکاری همیاران سلامت در تاریخ 10 و 11 آبان ماه  برگزار گردید به تعریف تمرکز پرداخته و سپس دلایل و علت های نداشتن تمرکز بر کارها، راه های افزایش تمرکز، استفاده صحیح از انرژی مغز و بالا بردن توانایی تمرکز در هر لحظه و هر مکان را مورد بررسی قرار دادند.
  
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه آموزشی "پیشگیری از ایدز" کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز ویژه کارکنان به همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 13 آذر ماه در سالن جلسات شهید سردار سلیمانی برگزار گردید.
برگزاری کارگاه آموزشی "ازدواج سالم" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای کارگاه آموزشی با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" در تاریخ 15 آذر ماه توسط خانم سولماز یارشیر برگزار نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی "آمادگی پیش از امتحان" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در راستای اهداف خود در پیشرفت تحصیلی و ارتقاء سطح مهارت های تحصیلی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان" آمادگی پیش از امتحان "در تاریخ 13 آذر ماه توسط آقای احسان عباسی نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی " آگاهی قبل از ازدواج " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " آگاه سازی پیش از ازدواج" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 7 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵