شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 14:2 - تعداد بازدید : 185 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی مدیریت انتقادهایی که می شنویم
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در وبینار آموزشی که با عنوان " مدیریت انتقادهایی که می شنویم" که در تاریخ 12 اسفند ماه از ساعت 15 الی17 توسط سرکار خانم یارشیر برگزار نمود به تمامی سوالات در ذهن شرکت کنندگان پاسخ داد.
حتما بسیاری از مواقع برای همه ما پیش آمده است که لازم بوده نظرات مفید خود را به صراحت بیان کنیم تا از روابط
 سالم تری بهره ببریم اما بخاطر ندانستن یا ترس از نقد کردن از موقعیت خوب استفاده نکرده ایم.
از جمله سوالاتی که در ذهن همه پیش آمده:
چطور برای انتقاد سازنده در زمینه ارتباط های شخصی و یا حرفه ای از تکنیک های مفید استفاده کنیم؟    
چگونه بازخورد مثبت مفیدی ارائه دهیم؟
چگونه ذهنمان را آماده کنیم تا بطور قاطعانه انتقاد کنیم؟
چرا انتقاد می تواند مفید باشد؟
و بسیاری از سوالات مشابه در ذهن که مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در وبینار آموزشی که با عنوان " مدیریت انتقادهایی که می شنویم" در تاریخ 12 اسفند ماه از ساعت 15 الی17  توسط سرکار خانم یارشیر  برگزار نمود پاسخگو بود. علاوه بر پاسخ سوالات بیان شده مدرس محترم به تعریف شخصیت پرداختند، روش ساندویچ بازخورد را بیان نمودند. در انتها به شرکت کنندگان آموزش مدیریت هیجانات منفی در مقابله با انتقاد آموخته شد، همچنین چگونه سازنده نقد کنیم را مورد بررسی قرار دادند.
گفتنی است؛ در پایان این وبینار به سوالات مختلف دانشجویان در خصوص روش های صحیح انتقاد پاسخ داده شد و همچنین اسلاید ها و فایل صوتی این وبینار در کانال تلگرام مرکز مشاوره و سلامت مجتمع به آدرس:  @moshaveresfarayen برای شرکت کنندگان قابل دانلود می باشد.

    


   


 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی "چگونه بر اضطراب امتحان غلبه کنم؟ " با توجه به نزدیک شدن به امتحانات پایان ترم و همچنین آنلاین بودن امتحانات در نیمسال جاری، این مسئله دانشجویان را با اضطراب و استرس متفاوت از گذشته مواجه ساخته است. به همین دلیل مرکز مشاوره وسلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین به منظور کاهش اضطراب دانشجویان و کمک به رفع چنین مشکلاتی، هماهنگی های لازم را جهت برگزاری وبینار آموزشی "چگونه بر اضطراب امتحان غلبه کنم؟" انجام داد.
وبینار آموزشی "دانستنی های پیش از ازدواج " با توجه به ضرورت مبحث ازدواج در هر رده سنی بخصوص در بین دانشجویان ، مرکز مشاوره مجتمع فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای این وبینار با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" نمود.
وبینار آموزشی "نه به اعتیاد " با توجه به نیاز دانشجویان جهت افزایش آگاهی در زمینه پیشگیری از اعتیاد، مرکز مشاوره مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان" نه به اعتیاد " در تاریخ 3 خرداد ماه در ساعت 20 الی 22 توسط جناب آقای نوروزی نمود
وبینار آموزشی "قصه عشق چیست و چگونه عاشق میشویم " یکی از حوزه های پر مشکل یا پر آسیب در بین دانشجویان شکست عاطفی است چرا که در صورت عدم وجود مهارت های لازم منجر به بروز مشکلات زیادی از جمله: اضطراب، تعارضات بین فردی، شکست عاطفی و غیره میگردد.لذا مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار آموزشی " قصه عشق چیست و چرا عاشق می شویم" در تاریخ29 اردیبهشت ماه نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
وبینار آموزشی "دانستنی های پیش از ازدواج " چهار شنبه 12 خرداد 1400 ساعت 12:24
وبینار آموزشی "نه به اعتیاد " چهار شنبه 12 خرداد 1400 ساعت 12:21
مسابقه پیامکی سه شنبه 28 اردیبهشت 1400 ساعت 10:28

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵