دوشنبه 15 اسفند 1401 ساعت 16:32 - تعداد بازدید : 186 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی "بارداری و نقش استرس در آن"
مرکز مشاوره و سلامت در جهت افزایش آگاهی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بارداری و نقش استرس در آن" در تاریخ 23 آذر ماه توسط خانم دکتر صابر نمود.
با توجه به اینکه اگر مادری در دوران بارداری دچار استرس، اضطراب یا افسردگی شود، فرزندش در معرض افزایش خطر ابتلا به طیف وسیعی از مشکلات از جمله اختلالات عاطفی، ADHD، اختلال سلوک (CD) و اختلال شناختی قرار می گیرد و با توجه به اهمیت بسیار زیاد این موضوع مرکز مشاوره و سلامت در جهت افزایش آگاهی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بارداری و نقش استرس در آن" در تاریخ 23 آذر ماه توسط خانم دکتر صابر نمود


 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵