دوشنبه 15 اسفند 1401 ساعت 16:35 - تعداد بازدید : 224 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی "بازسازی زندگی پس از طلاق"
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " بازسازی زندگی پس از طلاق" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 28 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " بازسازی زندگی پس از طلاق" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 28 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره)  توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.
مدرس محترم در ابتدای جلسه با بیان اینکه دومین عامل استرس زا پس از مرگ عزیزان، طلاق است افزودند طلاق نیز مانند مرگ عزیزان دارای مراحل مختلف است که اگر فرد از این مراحل به درستی بگذرد وارد مرحله پذیرش خواهد شد. ایشان همچنین در ادامه این کارگاه به بررسی مراحل طلاق، عوامل موثر جهت پیشگیری از افسردگی مانند آگاه سازی نسبت به افکار منفی، شناسایی انواع افکار منفی و جایگزین کردن افکار مثبت به جای منفی و وورود به دنیای ارتباطات با اطرافیان و محیط اجتماعی  پرداخته شد. در پایان جلسه شرکت کنندگان به بیان تجربه ها و راهکارهایی در این زمینه پرداختند 

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵