چهار شنبه 31 خرداد 1402 ساعت 11:57 - تعداد بازدید : 168 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " علل گرایش به اعتیاد و راه های پیشگیری از آن "
کارگاه آموزشی" علل گرایش به اعتیاد و راه های پیشگیری از آن" توسط مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 28 فروردین ماه توسط جناب آقای نوروزی برگزار گردید.
کارگاه آموزشی" علل گرایش به اعتیاد و راه های پیشگیری از آن"  توسط مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 28 فروردین ماه توسط جناب آقای نوروزی برگزار گردید.
در ابتدای جلسه با بیان اینکه در قرن حاضر سوء مصرف مواد به عنوان یکی از مشکلات بهداشتی، درمانی و اجتماعی شناخته شده است افزودند: اعتیاد علاوه بر آسیب های شدید و عمیق جسمی و روانی در فرد معتاد منجر به آسیب اجتماعی او نیز می گردد. در ادامه جلسه مدرس محترم ضمن ارائه مباحث مختلفی در زمینه فرآیندهای شناختی اعتیاد، فرآیند شرطی شدن اعتیاد، رشد تفکر وسواسی، فرآیندهای شناختی در طی اعتیاد، فرآیندهای شرطی شدن اعتیاد، عوارض جسمی اعتیاد، عوارض روانی و شخصیتی، عوارض اجتماعی اشاره نمود و در خصوص تجربه های افراد مختلف در مصرف مواد مخدر و آثار سوء آن صحبت شد. در انتهای کارگاه با مشارکت شرکت کنندگان جلسه پرسش و پاسخ در نظر گرفته شد.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵