چهار شنبه 12 خرداد 1400 ساعت 12:24 - تعداد بازدید : 93 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی "دانستنی های پیش از ازدواج "
با توجه به ضرورت مبحث ازدواج در هر رده سنی بخصوص در بین دانشجویان ، مرکز مشاوره مجتمع فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای این وبینار با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" نمود.
با توجه به ضرورت مبحث ازدواج در هر رده سنی بخصوص در بین دانشجویان ، مرکز مشاوره مجتمع فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای این وبینار با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" نمود. این وبینار 2  ساعته که در تاریخ 9 خرداد ماه برگزار گردید به تمام نکات انتخاب صحیح در ازدواج، از قبیل معنای ازدواج چیست؟ هدف از ازدواج چیست؟ توجه به انواع بلوغ در ازدواج، بررسی نیازهای طرفین در ازدواج، جایگاه عشق در زندگی زناشویی، بررسی انواع زبان در عشق، بررسی سلامت روان در فرد، بررسی معیارهای غیر قابل پرسش، انواع نگرانی ها در دوران آشنایی، بررسی تناسب شخصیت ها تا پایان جلسه خواستگاری بصورت کامل، مفصل و دقیق بحث و گفتگو شد. با توجه به ضیق وقت و گسترده بودن این مبحث پس از پایان وبینار، درخواست ها برای ادامه جلسات همچنان ادامه دارد. لذا مرکز مشاوره هماهنگی های لازم را برای برگزاری دوره جدید وبینار با عنوان "غنی سازی روابط  زوجین" انجام داده و پس از اتمام امتحانات پایان ترم نسبت به برگزاری آن اقدام خواهد کرد.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی: نقش اساتید و کارکنان در ارتقا سلامت روان دانشجویان مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبينار آموزشي نقش اساتيد در ارتقاء سلامت روان دانشجويان در دوران كرونا با تدريس دكتر يعقوبي، رئیس مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه صنعتی شریف نمود.این وبینار که با حضور بيش از ۷۰ نفر از اعضاي هيات علمي و کارکنان مجتمع آموزش عالی اسفراین در روزهای دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 تير ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
اطلاعیه فراخوان همکاری مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
وبینار آموزشی " ریتالین، قرص شب امتحان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر با هدف معرفی تبعات زیان بار سوء مصرف دارویی و پیشگیری اولیه از سوء مصرف ریتالین، در تاریخ 8 تیر ماه 1400 اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "ریتالین، قرص شب امتحان " نمود.
وبینار آموزشی " آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در تاریخ 6 تیر ماه 1400 اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم" نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵