یکشنبه 4 تیر 1402 ساعت 11:52 - تعداد بازدید : 179 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " مدیریت استرس "
کارگاه آموزشی "مدیریت استرس " ویژه دانشجویان با تدریس سرکار خانم دکتر لیلا جوادی علمی، مدیریت محترم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، در روز چهارشنبه 30 فروردین ماه ، برگزار گردید.

کارگاه آموزشی "مدیریت استرس " ویژه دانشجویان با تدریس سرکار خانم دکتر لیلا جوادی علمی، مدیریت محترم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین، در روز چهارشنبه 30 فروردین ماه ، برگزار گردید. مدرس محترم در ابتدای این کارگاه در ارتباط با تعریف استرس، تفاوت اضطراب و استرس، حوزه‌های مختلف استرس در زندگی صحبت کردند. همچنین به طور مفصل به روش‌های کاهش استرس و فشار روانی پرداختند. خانم دکتر در انتها چند کتاب جهت مدیریت استرس و اضطراب پیشنهاد نمودند. لازم به ذکر است این کارگاه به صورت تعاملی برگزار گردید و دانشجویان در طی جلسه سؤالات و نظرات خود را بیان می‌کردند.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵