سه شنبه 20 تیر 1402 ساعت 10:42 - تعداد بازدید : 161 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان "
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.
با توجه به اینکه در بسیاری از اختلافات زوجین، عدم آگاهی لازم از این تفاوت های جنسیتی سبب بروز مشکلات ارتباطی می شود و همچنین تفاوت های بین زن و مرد ، سبب می شود که آنها از زوایای متفاوتی به عشق، زندگی، ارتباطات انسانی و تفریح نگاه کنند، این تفاوت های بنیادین در بسیاری از مواقع سبب بروز اختلاف و درگیری می شود اما با آموزش های اصولی، تا میزان زیادی می توان از مشکلاتی در این خصوص جلوگیری کرد. این بدان معنی است که افراد می توانند با یادگیری، و آموختن، به سطح بالایی از رابطه موفق در زندگی زناشویی خود دست پیدا کنند. از این رو مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود تا با شفاف سازی و آموزش اصولی این تفاوت ها بتواند از مشکلات احتمالی بوجود امده در بین زوجین جلوگیری نماید. این کارگاه آموزشی که در تاریخ 5 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم الهام گیاهی برگزار شد. در  اين كارگاه كه با استقبال خوب دانشجويان همراه بود مباحثي مانند تحلیل تفاوت جنسیتی زن و مرد با رویکرد فیزیولوژیک و تاثیر آن در  تفاوتهای رفتاری و ذهنی دو جنس، لزوم شناخت وي‍ژگي هاي شخصيتي جنس مخالف و اهميت ان در مقوله ازدواج و تفاوت هاي شخصيتي زنان و مردان مورد بررسي و تحليل قرار گرفت.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵