سه شنبه 20 تیر 1402 ساعت 11:46 - تعداد بازدید : 166 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس "
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
اکثر اوقات نمی توانیم در جامعه، محل کار و حتی زندگی شخصی آزادانه اظهار نظر کنیم و از سرزنش و قضاوت دیگران می هراسیم این هست که خودمان را باور نداریم. پس باید اقدامات لازم را جهت افزایش اعتماد به نفس انجام دهیم. از این رو مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.در این وبینار دو ساعته که توسط سرکار خانم سولماز یارشیر در تاریخ 6 اردیبهشت ماه  برگزار گردید، عناوین زیر مورد بررسی قرار گرفت:
در ابتدا به تعریف شخصیت و لزوم آموزش مهارت خودآگاهی و ابعاد خودآگاهی پرداخته شد و در ادامه تست اعتماد به نفس برای حاضرین اجرا گردید که هریک از حضار خود را ارزیابی نمودند. همچنین به تعریف و تفاوت اعتماد به نفس و عزت نفس به عنوان زیر بناهای اصلی شخصیت که در صورت شکل گیری غلط می تواند مقدمه بروز اختلالات روانی، مشکلات ارتباطی و اجتماعی و...شود پرداخته شد.
دو اصل بنیادین عزت نفس و همچنین سایر عوامل تاثیر گذار آن آموزش داده شد و همینطور روند شکل گیری آن ها در سنین رشدی بررسی گردید. در ادامه به ویژگی افراد با اعتماد به نفس بالا و اعتماد به نفس پایین مفصلا پرداخته شد. در نهایت انواع اعتماد به نفس کاذب و واقعی آموزش داده شد و اقدامات موثر برای بالا بردن اعتماد به نفس آموزش داده شد.


 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵