شنبه 23 اردیبهشت 1402 ساعت 11:4 - تعداد بازدید : 86 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی ویژه کارکنان با عنوان "تربیت فرزندان شاد و شکوفا"
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با هدف بهبود کیفیت فرزندپروری در بین کارکنان مجتمع اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " تربیت فرزند شاد و شکوفا" نمود.
خوشبختانه امروزه مردم کشور به موضوعات و مباحث علم روانشناسی، اهمیت بیشتری می دهند. چرا که درک می کنند مسائل روانی به راحتی می تواند شرایط زندگی خود و دیگران را تغییر دهد. یکی از موضوعاتی که در این زمینه مطرح است، مهارت های فرزندپروری است. از این رو مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با هدف بهبود کیفیت فرزندپروری در بین کارکنان مجتمع اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " تربیت فرزند شاد و شکوفا" نمود. در این کارگاه 6 ساعته  که توسط سرکار خانم سرور کاظمی در تاریخ 12 دی ماه برگزار گردید به صورت تخصصی مهارت هایی که والدین برای تربیت کودک و فرزندانشان به آنها نیاز دارند را آموزش داده و همچنین مدرس محترم با توجه به وقت تمام تکنیک هایی که جزء اصول فرزند پروری محسوب می شود را بیان نمودند.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵