سه شنبه 1 تیر 1400 ساعت 12:18 - تعداد بازدید : 94 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی "مهارت های حل مسئله
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 24 خردادماه اقدام به برگزاری وبیناری تحت عنوان " مهارت حل مسئله" توسط سرکار خانم گیاهی نمود.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 24 خردادماه اقدام به برگزاری وبیناری تحت عنوان " مهارت حل مسئله" توسط سرکار خانم گیاهی نمود. در این وبینار دو ساعته که همانند همیشه در فضای اتاق جلسات مجازی مجتمع برگزار گردید، مدرس محترم طی سخنانی به اهمیت یادگیری مهارت حل مسئله و تصمیم گیری منطقی در زندگی اشاره نمود و گفت: با توجه به اینکه همه انسان ها در زندگی فردی و اجتماعی خود با مسائل و مشکلاتی مواجه هستند و در این مشکلات در زندگی امری عادی است، بنابراین با کسب مهارت تصمیم گیری و حل مسئله می توان به طور سازنده ای با مشکلات زندگی کرد.
ایشان همچنین تعریفی از مهارت حل مسئله، مفاهیم کلیدی در حل مسئله، فرآیند حل مسئله، فرآیندهای مقابله ای، گام های حل مسئله و همچنین تعریفی از تصمیم گیری، انواع تصمیم گیری و مراحل آن، عوامل اساسی در تصمیم گیری، مهارت های لازم و موثر ارائه نمود.
همچنین در ادامه در خصوص کارهای تصمیم گیری درست و منطقی مطالبی را بیان نمودند.


 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی ارتباط با دانشجویان در پاندمی کرونا مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار " ارتباط با دانشجویان در زمان پاندمی کرونا" نمود
وبینار آموزشی: نقش اساتید و کارکنان در ارتقا سلامت روان دانشجویان مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبينار آموزشي نقش اساتيد در ارتقاء سلامت روان دانشجويان در دوران كرونا با تدريس دكتر يعقوبي، رئیس مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه صنعتی شریف نمود.این وبینار که با حضور بيش از ۷۰ نفر از اعضاي هيات علمي و کارکنان مجتمع آموزش عالی اسفراین در روزهای دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 تير ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
اطلاعیه فراخوان همکاری مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
وبینار آموزشی " ریتالین، قرص شب امتحان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر با هدف معرفی تبعات زیان بار سوء مصرف دارویی و پیشگیری اولیه از سوء مصرف ریتالین، در تاریخ 8 تیر ماه 1400 اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "ریتالین، قرص شب امتحان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵