شنبه 5 آذر 1401 ساعت 14:25 - تعداد بازدید : 61 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " بهبود انگیزش تحصیلی"
در ابتدای ترم جدید و با هدف تقویت انگیزه تحصیلی در دانشجویان، رییس مرکز مشاوره و سلامت خانم دکتر لیلا جوادی علمی با همکاری همیاران سلامت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی بهبود انگیزش تحصیلی در تاریخ 8 آبان ماه نمودند.
در ابتدای ترم جدید و با هدف تقویت انگیزه تحصیلی در دانشجویان، رییس مرکز مشاوره و سلامت خانم دکتر لیلا جوادی علمی با همکاری همیاران سلامت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی بهبود انگیزش تحصیلی در تاریخ 8 آبان ماه نمودند. در ابتدا مدرس محترم به بیان انواع مشکلات تحصیلی در دوران دانشجویی پرداختند و در ادامه به تعریف انگیزش و انواع آن ، روش های افزایش انگیزش مانند: خودکارآمدی، هدف گزینی، جهت گزینی تسلطی و غیره پرداختند. در پایان جلسه نیز به شرح ناسازگاری تحصیلی پرداختند و فرصتی را جهت پرسش و پاسخ در اختیار دانشجویان قرار دادند.
 
                    

 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه آموزشی "پیشگیری از ایدز" کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز ویژه کارکنان به همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 13 آذر ماه در سالن جلسات شهید سردار سلیمانی برگزار گردید.
برگزاری کارگاه آموزشی "ازدواج سالم" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای کارگاه آموزشی با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" در تاریخ 15 آذر ماه توسط خانم سولماز یارشیر برگزار نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی "آمادگی پیش از امتحان" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در راستای اهداف خود در پیشرفت تحصیلی و ارتقاء سطح مهارت های تحصیلی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان" آمادگی پیش از امتحان "در تاریخ 13 آذر ماه توسط آقای احسان عباسی نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی " آگاهی قبل از ازدواج " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " آگاه سازی پیش از ازدواج" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 7 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵