سه شنبه 22 تیر 1400 ساعت 14:6 - تعداد بازدید : 99 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی " آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم "
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در تاریخ 6 تیر ماه 1400 اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم" نمود.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان  به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در تاریخ 6 تیر ماه 1400  اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم" نمود. در این وبینار دو ساعته که توسط جناب آقای حمزه نوروزی برگزار گردید در ابتدا مدرس محترم به دلیل محرمانه بودن برخی سوالات ذهنی شرکت کنندگان، از آن ها خواست تا  با نام های غیر واقعی خود در کلاس حضور به هم برسانند، سپس در ادامه موارد و مباحثی از جمله:
نیکوتین چیست و چگونه بدست می آید؟، در صورت مصرف سیگار و نیکوتین چه اتفاقی در بدن می‌افتد؟ ، اثرات کوتاه مدت و بلند مدت نیکوتین، شناخت موانع و مشکلات بر سر راه ترک سیگار و راه های ترک سیگار مورد برسی قرار گرفت. همچنین در پایان ، فرصتی جهت پرسش و پاسخ در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت و مدرس محترم شماره تماس خود را جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و کاملتر و گاها سوالات محرمانه دانشجویان دراختیار ایشان قرار دادند.

 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی ارتباط با دانشجویان در پاندمی کرونا مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار " ارتباط با دانشجویان در زمان پاندمی کرونا" نمود
وبینار آموزشی: نقش اساتید و کارکنان در ارتقا سلامت روان دانشجویان مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبينار آموزشي نقش اساتيد در ارتقاء سلامت روان دانشجويان در دوران كرونا با تدريس دكتر يعقوبي، رئیس مرکز مشاوره و سلامت دانشگاه صنعتی شریف نمود.این وبینار که با حضور بيش از ۷۰ نفر از اعضاي هيات علمي و کارکنان مجتمع آموزش عالی اسفراین در روزهای دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 تير ماه ۱۴۰۰ برگزار شد.
اطلاعیه فراخوان همکاری مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
وبینار آموزشی " ریتالین، قرص شب امتحان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر با هدف معرفی تبعات زیان بار سوء مصرف دارویی و پیشگیری اولیه از سوء مصرف ریتالین، در تاریخ 8 تیر ماه 1400 اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "ریتالین، قرص شب امتحان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵