دوشنبه 3 بهمن 1401 ساعت 15:3 - تعداد بازدید : 25 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " اضطراب امتحان "
طبق روال هر هفته در سه شنبه های مشاوره ای که در خوابگاه دختران امیدآینده برگزار گردید گفتگوی آزاد این هفته با محوریت اضطراب در امتحان در تاریخ های 8 و 9 آذر ماه توسط خانم امیری برگزار گردید.
طبق روال هر هفته در سه شنبه های مشاوره ای که در خوابگاه  دختران امیدآینده برگزار گردید گفتگوی آزاد این هفته با محوریت اضطراب در امتحان در تاریخ های 8 و 9 آذر ماه توسط خانم امیری برگزار گردید.
خانم امیری روانشناس و مشاور تحصیلی مرکز به نکاتی در زمینه برنامه ریزی پیش از امتحانات، مدیریت زمان، علل شکست برنامه ریزی ها و بررسی راهکارهای مقابله با اهمالکاری را مطرح نموده و در میان طرح نکات، زمان هایی برای پرسش و پاسخ در اختیار شرکت کنندگان قرار میداد تا مسائل خود را مطرح نمایند.
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه آموزشی "پیشگیری از ایدز" کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز ویژه کارکنان به همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 13 آذر ماه در سالن جلسات شهید سردار سلیمانی برگزار گردید.
برگزاری کارگاه آموزشی "ازدواج سالم" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای کارگاه آموزشی با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" در تاریخ 15 آذر ماه توسط خانم سولماز یارشیر برگزار نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی "آمادگی پیش از امتحان" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در راستای اهداف خود در پیشرفت تحصیلی و ارتقاء سطح مهارت های تحصیلی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان" آمادگی پیش از امتحان "در تاریخ 13 آذر ماه توسط آقای احسان عباسی نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی " آگاهی قبل از ازدواج " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " آگاه سازی پیش از ازدواج" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 7 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵