دوشنبه 15 اسفند 1401 ساعت 16:37 - تعداد بازدید : 249 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " شکست عاطفی"
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار آموزشی " شکست عاطفی " در تاریخ29 آذر ماه نمود.
یکی از حوزه های پر مشکل یا پر آسیب در بین دانشجویان شکست عاطفی است چرا که در صورت عدم وجود مهارت های لازم منجر به بروز مشکلات زیادی از جمله: اضطراب، تعارضات بین فردی، شکست عاطفی و غیره میگردد. لذا در آخرین جلسه سه شنبه های مشاوره ای که در ترم جاری برگزار گردید مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار آموزشی " شکست عاطفی " در تاریخ29  آذر ماه نمود. این وبینار دو ساعته که توسط سرکار خانم یارشیر برگزار گردید، در ابتدا به تعریف عشق پرداخته شد، سپس سیر عشق در سنین مختلف، و بررسی عشق در نظریات عشق به عنوان نیاز به هیجان بررسی گردید. همچنین در ادامه ویژگی افراد وقتی عاشق می شوند مثل انحصاری شدن، افزایش انرژی، بزرگنمایی، شجاعت و غیره مورد گفتگو قرار گرفت و به ساختار مغز در این هیجان و تاثیر انواع هورمون ها مانند دوپامین، نوراپی نفرین، سروتونین و غیره آموزش داده شد و نقش دلبستگی در عشق و همینطور افراد خطرناک در عشق محور آموزش قرار گرفته شد.

 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
برگزاری کارگاه آموزشی " شناسایی اختلالات شخصیت " وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 9 اردیبهشت ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید..
برگزاری کارگاه آموزشی " افزایش اعتماد بنفس " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " راه های تقویت اعتماد به نفس" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر ترس های خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری کارگاه آموزشی " بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی" بررسی تفاوت های روانشناختی زنان و مردان " نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵