دوشنبه 3 بهمن 1401 ساعت 15:7 - تعداد بازدید : 29 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " خشمت را در مشتت بگیر "
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " خشمت را در مشتت بگیر" نمود.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " خشمت را در مشتت بگیر" نمود تا بتواند یکی از دیدگاه  های اشتباهاتی که در کنترل خشم وجود دارد تغییر دهد که اغلب مردم فکر می کنند، فرو بردن خشم یعنی کنترل کردن آن، در حالی که این روش هیچ کمکی به بهتر شدن کیفیت زندگی و روابطمان نمی کند بلکه مثل لیوانی که با آبی گل آلود پر شود خیلی زود لبریز می شود و اثراتش را بر دنیای بیرون می گذارد.
این کارگاه دو ساعته توسط آقای نوروزی در تاریخ 7 آذر ماه ارائه شده کارگاه به شرح زیر میباشد:
تعریف خشم :
-   خشم به عنوان یک هیجان 
-  تفاوت خشم و پرخاشگری
-   نقد و بررسی  باورهای بنیادین و اشتباه در مورد خشم 
بررسی  علل برانگیزاننده خشم استرس ها، افکار 
-    ابعاد  و زبان خشم
- نمود های رفتاری خشم
- تغییرات فیزیولوژیک و همچنین تغییرات شناختی.                                                               
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه آموزشی "پیشگیری از ایدز" کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز ویژه کارکنان به همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 13 آذر ماه در سالن جلسات شهید سردار سلیمانی برگزار گردید.
برگزاری کارگاه آموزشی "ازدواج سالم" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای کارگاه آموزشی با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" در تاریخ 15 آذر ماه توسط خانم سولماز یارشیر برگزار نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی "آمادگی پیش از امتحان" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در راستای اهداف خود در پیشرفت تحصیلی و ارتقاء سطح مهارت های تحصیلی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان" آمادگی پیش از امتحان "در تاریخ 13 آذر ماه توسط آقای احسان عباسی نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی " آگاهی قبل از ازدواج " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " آگاه سازی پیش از ازدواج" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 7 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵