دوشنبه 15 اسفند 1401 ساعت 16:35 - تعداد بازدید : 140 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی "بازسازی زندگی پس از طلاق"
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " بازسازی زندگی پس از طلاق" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 28 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " بازسازی زندگی پس از طلاق" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 28 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره)  توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.
مدرس محترم در ابتدای جلسه با بیان اینکه دومین عامل استرس زا پس از مرگ عزیزان، طلاق است افزودند طلاق نیز مانند مرگ عزیزان دارای مراحل مختلف است که اگر فرد از این مراحل به درستی بگذرد وارد مرحله پذیرش خواهد شد. ایشان همچنین در ادامه این کارگاه به بررسی مراحل طلاق، عوامل موثر جهت پیشگیری از افسردگی مانند آگاه سازی نسبت به افکار منفی، شناسایی انواع افکار منفی و جایگزین کردن افکار مثبت به جای منفی و وورود به دنیای ارتباطات با اطرافیان و محیط اجتماعی  پرداخته شد. در پایان جلسه شرکت کنندگان به بیان تجربه ها و راهکارهایی در این زمینه پرداختند 

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری وبینارآموزشی کشوری "مهارت های افزایش عزت نفس" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری همیاران سلامت اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی کشوری " مهارت افزایش اعتماد به نفس" نمود.
برگزاری وبینارآموزشی کشوری "چگونه خود را بازآفرینی کنیم؟" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 7 اسفند ماه اقدام به برگزاری وبینار آموشی کشوری" چگونه خود را بازآفرینی کنیم؟ " نمود.
برگزاری وبینارآموزشی کشوری "باورهای مشکل آفرین در رابطه" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار آموزشی کشوری "باورهای مشکل آفرین در رابطه" نمود.
برگزاری وبینار آموزشی کشوری "شناسایی اختلالات شخصیت" وبینار آموزشی کشوری " شناسایی اختلالات شخصیت " از سوی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در تاریخ 3 اسفند ماه از ساعت 14 الی 16 توسط سرکار خانم سولماز یارشیر برگزار گردید..


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵