یکشنبه 11 دی 1401 ساعت 14:3 - تعداد بازدید : 76 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری کارگاه آموزشی " علل گرایش به اعتیاد و راه های پیشگیری از آن "
کارگاه آموزشی" علل گرایش به اعتیاد و راه های پیشگیری از آن" توسط مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 5 آذر ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید.
کارگاه آموزشی" علل گرایش به اعتیاد و راه های پیشگیری از آن"  توسط مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 5 آذر ماه توسط سرکار خانم سرور کاظمی برگزار گردید.
در ابتدای جلسه با بیان اینکه در قرن حاضر سوء مصرف مواد به عنوان یکی از مشکل های بهداشتی، درمانی و اجتماعی شناخته شده است افزودند: اعتیاد علاوه بر آسیب های شدید و عمیق جسمی و روانی در فرد معتاد منجر به آسیب اجتماعی او نیز می گردد. در ادامه جلسه مدرس محترم ضمن ارائه مباحث مختلفی در زمینه فرآیندهای شناختی اعتیاد، فرآیند شرطی شدن اعتیاد، رشد تفکر وسواسی، فرآیندهای شناختی در طی اعتیاد، فرآیندهای شرطی شدن اعتیاد، عوارض جسمی اعتیاد، عوارض روانی و شخصیتی، عوارض اجتماعی اشاره نمود و در خصوص تجربه های افراد مختلف در مصرف مواد مخدر و آثار سوء آن صحبت شد. در انتهای کارگاه با مشارکت شرکت کنندگان جلسه پرسش و پاسخ برگزار گردید


 
.
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری کارگاه آموزشی "پیشگیری از ایدز" کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز ویژه کارکنان به همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 13 آذر ماه در سالن جلسات شهید سردار سلیمانی برگزار گردید.
برگزاری کارگاه آموزشی "ازدواج سالم" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین اقدام به برگزای کارگاه آموزشی با عنوان" دانستنی های پیش از ازدواج" در تاریخ 15 آذر ماه توسط خانم سولماز یارشیر برگزار نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی "آمادگی پیش از امتحان" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین در راستای اهداف خود در پیشرفت تحصیلی و ارتقاء سطح مهارت های تحصیلی دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی با عنوان" آمادگی پیش از امتحان "در تاریخ 13 آذر ماه توسط آقای احسان عباسی نمود.
برگزاری کارگاه آموزشی " آگاهی قبل از ازدواج " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی " آگاه سازی پیش از ازدواج" برای مددجویان این ارگان در تاریخ 7 آذر ماه در محل مرکز مشاوره کمیته امداد امام خمینی (ره) توسط خانم دکتر لیلا جوادی علمی نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵