سه شنبه 23 دی 1399 ساعت 12:8 - تعداد بازدید : 24 چاپ خبر
اخبار دانشگاه اجرای طرح ارتقا تحصیلی
در راستای اجرای طرح ارتقا تحصیلی در مجتمع آموزش عالی اسفراین جلسه مشترکی با حضور رئیس مرکز مشاوره و ریاست مجتمع وهمینطور اعضای کمیسیون موارد خاص در رابطه با دانشجویان سه ترم مشروطی در تاریخ دی ماه برگزار گردید.
در راستای اجرای طرح ارتقا تحصیلی در مجتمع آموزش عالی اسفراین جلسه مشترکی با حضور رئیس مرکز مشاوره و ریاست مجتمع وهمینطور اعضای کمیسیون موارد خاص در رابطه با دانشجویان سه ترم مشروطی در تاریخ 3 دی ماه برگزار گردید. جلسات مشاوره تلفنی این دانشجویان با مشاوران مرکز جهت پیگیری مسئله پیش آمده انجام گردیده و برگزاری کارگاه های اصول صحیح برنامه ریزی تحصیلی و اهمالکاری تحصیلی برای این دسته از دانشجویان در دستور کار مرکز قرار گرفت.
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی راهکارهای مقابله با نشخوار فکری مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 5 اسفند ماه توسط سرکار خانم سیما سادات امانی برگزار گردید.
بیایید یادبگیریم اعتماد به نفسمان را افزایش دهیم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " بیایید اعتماد به نفسمان را افزایش دهیم" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر اعتماد بنفس خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری وبینار آموزشی چگونه باهم در شرایط استرس زای کرونا زندگی کنیم؟ (ویژه کارکنان) مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در جهت کاهش اضطراب و استرس ناشی از وجود این همه گیری خود را مسئول دانسته و اقدام به برگزاری وبینار آموزشی" چگونه باهم در شرایط استرس زای کرونا زندگی کنیم؟" نمود
برگزاری وبینارهای آموزشی رایگان مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در اسفند ماه 1399


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵