دوشنبه 18 بهمن 1400 ساعت 9:26 - تعداد بازدید : 217 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی " مهارت نه گفتن"
با توجه به اینکه مهارت جرات ورزی و قاطعیت، یکی از مهارتهای زندگی است که توسط سازمان بهداشت جهانی برای داشتن سلامت روان بالاتر و پیشگیری از اعتیاد، افسردگی و اضطراب پیشنهاد شده است و هر فردی باید این مهارت را آموخته باشد، مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با هدف کمک به دانشجویان جهت آموزش این مهارت اقدام به برگزاری وبینار آموزشی " مهارت نه گفتن " نمود.
 


 این وبینار دو ساعته که توسط سرکار خانم گیاهی در تاریخ 1 دی ماه از ساعت 16 الی 18 در اتاق فضای مجازی دانشگاه برگزار گردید در آغاز با پرسش این سوالات که: چرا باید نه بگوییم؟ آیا نه گفتن نیاز به آموزش دارد؟ و چگونه باید آن را آموخت؟ به بحث پرداخته شد. در ادامه به تعریف جرات ورزی و تاثیر مستقیم بکارگیری صحیح آن در مراحل مختلف زندگی پرداخته شد. در انتهای جلسه به آموزش مهارت های مختلف نه گفتن مانند: استفاده از روش مستقیم و ساده، روش بازتابی، نه گفتن همراه با دلیل، طرح پیشنهادهای مختلف و... مورد بررسی قرار گرفت.
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی " مهارت های گفتگو در همسران" با همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی وبینار آموزشی "مهارت های گفتگو در همسران" در محیط اسکای روم در تاریخ 21 خرداد ماه از ساعت 16 الی 18 توسط سرکار خانم الهام گیاهی برگزار گردید.
وبینار آموزشی " عشق سالم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟" به همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین وبینار آموزشی " عشق سالم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟" در تاریخ 19 خرداد ماه، ساعت 16 الی 18 توسط سرکار خانم یارشیر در محیط اسکای روم برگزارگردید.
وبینار آموزشی " رشد فردی" وبینار آموزشی " رشد فردی " در محیط اسکای روم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 18 خرداد ماه از ساعت 15 الی 17 توسط سرکار خانم سولماز یارشیر برگزار گردید.
وبینار آموزشی " موفقیت تحصیلی" با نزدیک شدن به زمان امتحانات و نیاز مبرم دانشجویان به برنامه ریزی صحیح تحصیلی و همچنین بالا بردن راندمان مطالعه، در مورخه 11 خرداد ماه، مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین وبینار آموزشی "موفقیت تحصیلی" را برگزار نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵