سه شنبه 23 دی 1399 ساعت 12:42 - تعداد بازدید : 190 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی "مقابله با اهمالکاری تحصیلی"
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبیناری با نام " مقابله با اهمالکاری تحصیلی " نمود تا بتواند تغییرات فوق العاده ای را برای دانشجویان خصوصا در زمان امتحانات رقم بزند و آن ها را از تنبلی، بی هدفی و اهمالکاری که گریبان گیر بسیاری از دانشجویان شده رها کند.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری  وبیناری با نام " مقابله با اهمالکاری تحصیلی " نمود تا بتواند تغییرات فوق العاده ای را برای دانشجویان خصوصا در زمان امتحانات رقم بزند و آن ها را از تنبلی، بی هدفی و اهمالکاری که گریبان گیر بسیاری از دانشجویان شده رها کند. در این وبینار که توسط سرکار خانم سمانه امیری در تاریخ 14 دی ماه  برگزار گردید تلاش شد به شرکت کنندگان کمک شود تا  رشد و پیشرفت موثری را در مطالعه روزهای قبل از امتحان داشته باشند و از فرصت های اندک پیش رو نهایت استفاده را ببرند چرا که همه انسان ها می توانند به توانایی وجودی خود پی ببرند و از آن بهترین استفاده را داشته باشند.
 اهمالکاری تحصیلی چیست؟ اهمالکاری به دلیل مسائل شناختی و جسمانی، اهمالکاری آنلاین، اعتقادات کشنده در مورد اهمالکاری  و ایجاد انگیزه از دیگر سرفصل های ارائه شده در این وبینار آموزشی می باشد که بسیار  مورد استقبال و پسند شرکت کنندگان واقع شد
.

.                                                                              
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی راهکارهای مقابله با نشخوار فکری مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 5 اسفند ماه توسط سرکار خانم سیما سادات امانی برگزار گردید.
بیایید یادبگیریم اعتماد به نفسمان را افزایش دهیم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " بیایید اعتماد به نفسمان را افزایش دهیم" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر اعتماد بنفس خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری وبینار آموزشی چگونه باهم در شرایط استرس زای کرونا زندگی کنیم؟ (ویژه کارکنان) مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در جهت کاهش اضطراب و استرس ناشی از وجود این همه گیری خود را مسئول دانسته و اقدام به برگزاری وبینار آموزشی" چگونه باهم در شرایط استرس زای کرونا زندگی کنیم؟" نمود
برگزاری وبینارهای آموزشی رایگان مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در اسفند ماه 1399


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵