دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 15:1 - تعداد بازدید : 15 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری وبینار آموزشی " شخصیت های رنگی "
وبینار آموزشی با عنوان "شخصیت های رنگی" در تاریخ 23 مهر ماه با حضور دانشجویان و دانشگاهیان، به صورت رایگان توسط مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین توسط سرکار خانم امیری برگزار گردید.
وبینار آموزشی با عنوان  "شخصیت های رنگی" در تاریخ 23 مهر ماه با حضور دانشجویان و دانشگاهیان، به صورت رایگان توسط مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین توسط سرکار خانم امیری برگزار گردید. مدرس محترم  با توضیح  اینکه این کارگاه به شخصیت شناسی افراد بر اساس مدل رنگ ها میپردازد، شخصیت افراد را به چهار طیف رنگی تقسیم بندی کرده و عنوان نمودند افراد با دانستن ویژگی های هر رنگ می توانند تشخیص دهند که خودشان و اطرافیانشان در چه طیف رنگی قرار دارند و به نوعی خود آگاهیشان افزایش پیدا می کند. از مزایای آگاهی از این مطلب می توان به انتخاب شغل بهتر و همسر مناسب اشاره نمود و حتی می توان در ارتباطات اجتماعی،  نقاط قوت و ضعف اطرافیانمان را تشخیص داده و ارتباط موثر را تقویت کنیم. در پایان به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.


                                                                                             

                                                                     
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری وبینار آموزشی " اصول برنامه ریزی تحصیلی " با نزدیک شدن زمان امتحانات و نیاز مبرم دانشجویان به برنامه ریزی صحیح تحصیلی و همچنین بالا بردن راندمان مطالعه، در مورخه بیستم آبان ماه مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین کارگاه "اصول برنامه ریزی تحصیلی" را برگزار نمود.
برگزاری جلسات اول و دوم وبینار آموزشی "روابط رنگی" با گذشت دو جلسه از وبینار آموزشی شخصیت های رنگی و استقبال بسیار خوب دانشجویان سراسر کشور از این مبحث مدرس محترم سرکار خانم سمانه امیری مشاور مرکز، در ادامه مطالب گذشته اقدام به برگزاری کارگاهی تحت عنوان "روابط رنگی" نمود.
برگزاری وبینار آموزشی "اهمالکاری تحصیلی" با توجه به تماس مکرر دانشجویان با مشاورین مرکز در خصوص مواجهه با اهمالکاری تحصیلی و عدم توانایی آنها برای مقابله با این مسئله، سرکار خانم دکتر لیلا جوادی علمی، رئیس مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین، اقدام به برگزاری این وبینار آموزشی در تاریخ 6 آبان ماه نمود.
برگزاری وبینار آموزشی " فرار از اعتیاد " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با هدف افزایش آگاهی دانشجویان و جوانان در زمینه پیشگیری از اعتیاد اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "فرار از اعتیاد"نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵