دوشنبه 19 آبان 1399 ساعت 15:8 - تعداد بازدید : 21 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری وبینار آموزشی " فرار از اعتیاد "
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با هدف افزایش آگاهی دانشجویان و جوانان در زمینه پیشگیری از اعتیاد اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "فرار از اعتیاد"نمود.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با هدف افزایش آگاهی دانشجویان و جوانان در زمینه پیشگیری از اعتیاد اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "فرار از اعتیاد"نمود.این وبینار آموزشی که در تاریخ 5آبان ماه  توسط جناب آقای دکتر رامتین جهانگیری پزشک و مدرس دانشگاه برگزار گردید، .با استقبال خوب دانشجویان از سراسر کشور همراه بود.در ابتدا مدرس محترم ضمن تعریف واژه اعتیاد و اعلام آمار رسمی و غیر رسمی از معتادین سراسر کشور به تشریح و تعریف انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی پرداختند و برای آگاه سازی بیشتر شرکت کنندگان، راه های مختلف استفاده از این مواد و تاثیرات مخرب آن بر روی سیستم های عصبی بدن را بیان نمودند.در پایان جلسه به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد .

      


            
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

برگزاری وبینار آموزشی " اصول برنامه ریزی تحصیلی " با نزدیک شدن زمان امتحانات و نیاز مبرم دانشجویان به برنامه ریزی صحیح تحصیلی و همچنین بالا بردن راندمان مطالعه، در مورخه بیستم آبان ماه مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین کارگاه "اصول برنامه ریزی تحصیلی" را برگزار نمود.
برگزاری جلسات اول و دوم وبینار آموزشی "روابط رنگی" با گذشت دو جلسه از وبینار آموزشی شخصیت های رنگی و استقبال بسیار خوب دانشجویان سراسر کشور از این مبحث مدرس محترم سرکار خانم سمانه امیری مشاور مرکز، در ادامه مطالب گذشته اقدام به برگزاری کارگاهی تحت عنوان "روابط رنگی" نمود.
برگزاری وبینار آموزشی "اهمالکاری تحصیلی" با توجه به تماس مکرر دانشجویان با مشاورین مرکز در خصوص مواجهه با اهمالکاری تحصیلی و عدم توانایی آنها برای مقابله با این مسئله، سرکار خانم دکتر لیلا جوادی علمی، رئیس مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین، اقدام به برگزاری این وبینار آموزشی در تاریخ 6 آبان ماه نمود.
برگزاری وبینار آموزشی " فرار از اعتیاد " مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با هدف افزایش آگاهی دانشجویان و جوانان در زمینه پیشگیری از اعتیاد اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "فرار از اعتیاد"نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵