سه شنبه 23 دی 1399 ساعت 12:21 - تعداد بازدید : 174 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی مدیریت استرس در امتحانات
همزمان با آغاز ایام امتحانات و افزایش استرس دانشجویان ، مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با هدف کمک به کنترل هرچه بهتر استرس دانشجویان اقدام به برگزاری وبینار با عنوان "مدیریت استرس در ایام امتحانات " نمود.
همزمان با آغاز ایام امتحانات و افزایش استرس دانشجویان ، مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با هدف  کمک به کنترل هرچه بهتر استرس دانشجویان اقدام به برگزاری وبینار با عنوان "مدیریت استرس در ایام امتحانات " نمود. این وبینار که در تاریخ چهارشنبه 10 دی ماه توسط سرکار خانم سولماز یارشیر برگزار گردید، توانست رضایت بسیاری از شرکت کنندگان را جلب کند و با استقبال خوب دانشجویان همراه شود. اولویت اول در تشکیل این وبینار تعریف صحیح از استرس و شناخت موقعیت ها و شرایط استرس زا در هر فرد می باشد. تاثیر متفاوت استرس بر عملکرد بدن هر فرد، تفاوت استرس و اضطراب، علل افزایش استرس و جهانی شدن آن، انواع مقابله ها: مسئله مدار و هیجان مدار، آموزش کنترل استرس در عوامل درون فردی و بیرون فردی و نکات مهم در مورد نقش استرس در امتحانات از دیگر مطالب ارائه شده در این  وبینار آموزشی می باشد. در انتها مدرس محترم فرصتی را جهت پرسش و پاسخ در اختیار شرکت کنندگان قرار دادند و بسیاری از شرکت کنندگان خواستار مشاوره فردی بودند که با پیگیری مرکز مشاوره و رزرو نوبت، مشاوره های فردی به صورت تلفنی انجام گرفت.

        
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی راهکارهای مقابله با نشخوار فکری مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 5 اسفند ماه توسط سرکار خانم سیما سادات امانی برگزار گردید.
بیایید یادبگیریم اعتماد به نفسمان را افزایش دهیم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار با عنوان " بیایید اعتماد به نفسمان را افزایش دهیم" نمود تا در این دوره راهکارهایی ارائه شود که بتوانیم بر اعتماد بنفس خود غلبه کنیم و بیشتر خودمان را باور داشته باشیم.
برگزاری وبینار آموزشی چگونه باهم در شرایط استرس زای کرونا زندگی کنیم؟ (ویژه کارکنان) مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در جهت کاهش اضطراب و استرس ناشی از وجود این همه گیری خود را مسئول دانسته و اقدام به برگزاری وبینار آموزشی" چگونه باهم در شرایط استرس زای کرونا زندگی کنیم؟" نمود
برگزاری وبینارهای آموزشی رایگان مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در اسفند ماه 1399


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵