سه شنبه 18 تیر 1398 ساعت 13:52 - تعداد بازدید : 314 چاپ خبر
اخبار دانشگاه کارگاه آموزشی شناخت اختلالات خلقی دانشجویان ویژه کارکنان
مرکز مشاوره و سلامت روان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با هدف شناسایی به موقع انواع اختلالات و مشکلات دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی "شناخت اختلالات خلقی دانشجویان" ویژه کارکنان و سرپرستان خوابگاه ها نمود.
مرکز مشاوره و سلامت روان مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین با هدف شناسایی به موقع انواع اختلالات و مشکلات دانشجویان اقدام به برگزاری کارگاه آموزشی "شناخت اختلالات خلقی دانشجویان" ویژه کارکنان  و سرپرستان خوابگاه ها نمود.در این کارگاه آموزشی که در روز 2 شنبه 98/4/17 در سالن شیخ آذری مجتمع به مدت 4 ساعت برگزار شد، سرکار خانم یارشیر،مشاور مرکز مشاوره و سلامت روان دانشگاه به بیان اهمیت شناخت به موقع اختلالات دانشجویان به عنوان یکی از مهم ترین اهداف کارکنان برای کمک رسانی هرچه سریعتر به دانشجویان اشاره نمودند.از جمله مهمترین سرفصل های این کارگاه میتوان به دسته بندی انواع اختلالات در دانشجویان،تعریف اختلالات اضطرابی،وجه مشترک اختلالات،اختلالGAD ،ویژگی های اختلال اضطرابی-اجتماعی،سبب شناسی و نحوه تشخیص،تعریف اختلال افسردگی و...اشاره کرد.در پایان کارگاه نیز مدرس محترم پاسخگوی تمام سوالات شرکت کنندگان بودند.

    


  
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

با اپلیکیشن حال خوب، حال خوب را تجربه کنید
شروع فعالیت مجازی مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین
چگونه به آنفلوانزا دچار نشویم با توجه به شیوع بیماری آنفلوانزا در فصل سرما و همچنین کشته شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان در سراسر کشور،مرکز مشاوره آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری کارگاهی با عنوان " چگونه به آنفلوانزا دچار نشویم" نمود.
چطور ایدز نگیریم؟؟ کارگاه آموزشی پیشگیری از ایدز ویژه کارکنان به همت مرکز مشاوره و همیاران سلامت جسم و روان مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 10آذر ماه98 در سالن شیخ آذری برگزار گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها
با اپلیکیشن حال خوب، حال خوب را تجربه کنید چهار شنبه 31 اردیبهشت 1399 ساعت 13:7
چگونه به آنفلوانزا دچار نشویم دوشنبه 2 دی 1398 ساعت 11:10
چطور ایدز نگیریم؟؟ دوشنبه 2 دی 1398 ساعت 11:5
" نه به مصرف مواد مخدر " دوشنبه 2 دی 1398 ساعت 11:13
چطور ایدز نگیریم؟؟ دوشنبه 2 دی 1398 ساعت 10:32
" فضای مجازی و آسیب های آن " دوشنبه 2 دی 1398 ساعت 10:42
" نه به مصرف مواد مخدر " دوشنبه 2 دی 1398 ساعت 10:43

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵