سه شنبه 22 تیر 1400 ساعت 14:6 - تعداد بازدید : 153 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی " آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم "
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در تاریخ 6 تیر ماه 1400 اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم" نمود.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با همکاری همیاران سلامت روان  به مناسبت بزرگداشت هفته مبارزه با مواد مخدر در تاریخ 6 تیر ماه 1400  اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "آنچه درباره سیگار و قلیان نمی دانستیم" نمود. در این وبینار دو ساعته که توسط جناب آقای حمزه نوروزی برگزار گردید در ابتدا مدرس محترم به دلیل محرمانه بودن برخی سوالات ذهنی شرکت کنندگان، از آن ها خواست تا  با نام های غیر واقعی خود در کلاس حضور به هم برسانند، سپس در ادامه موارد و مباحثی از جمله:
نیکوتین چیست و چگونه بدست می آید؟، در صورت مصرف سیگار و نیکوتین چه اتفاقی در بدن می‌افتد؟ ، اثرات کوتاه مدت و بلند مدت نیکوتین، شناخت موانع و مشکلات بر سر راه ترک سیگار و راه های ترک سیگار مورد برسی قرار گرفت. همچنین در پایان ، فرصتی جهت پرسش و پاسخ در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت و مدرس محترم شماره تماس خود را جهت پاسخگویی هرچه سریعتر و کاملتر و گاها سوالات محرمانه دانشجویان دراختیار ایشان قرار دادند.

 
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی " مدیریت اضطراب در امتحانات" مرکز مشاوره وسلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین به منظور کاهش اضطراب دانشجویان در دوران امتحانات و کمک به آمادگی هرچه بیشتر برای امتحانات، اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "مدیریت اضطراب در امتحانات" نمود.
وبینار آموزشی " پیش شرط های ازدواج موفق" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در راستای کمک به دانشجویان در انتخاب همسر مناسب، خود را مسئول دانسته از این رو اقدام به برگزاری وبینار" پیش شرط های ازدواج موفق" نمود.
وبینار آموزشی " افزایش مهارت تاب آوری" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین، اقدام به برگزاری وبینار آموزشی “مهارت تاب آوری“ در تاریخ ۲3 آبان ۱۴۰۰ از ساعت 10 الی 12 نمود.
وبینار آموزشی " تکنیک های افزایش تمرکز" با توجه به نزدیک شدن زمان امتحانات میان ترم و لزوم آمادگی هرچه بیشتر دانشجویان برای امتحانات، مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار آموزشی " تکنیک های افزایش تمرکز " توسط خانم الهام گیاهی نمود.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵