شنبه 16 اسفند 1399 ساعت 13:25 - تعداد بازدید : 90 چاپ خبر
اخبار دانشگاه برگزاری وبینار آموزشی "چگونه خشمم را در مشتم بگیرم؟"
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در راستای کاهش و کنترل خشم دانشجویان اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "مدیریت خشم" نمود.
در وبینار آموزشی که خانم دکتر لیلا جوادی علمی در تاریخ 14 اسفند ماه در راستای کاهش و کنترل خشم دانشجویان برگزار نمود، مدیریت خشم آموزش داده شد و مدرس با بیان اینکه  یکی از اصلی ترین مهارت ها در زندگی روزمره، محل کار، خانواده و ... مهارت مدیریت یا کنترل خشم است افزود اغلب ما وقتی خشمگین می شویم خودمان را سرزنش می کنیم اما باید بدانید که خشم هم مثل غم و شادی یک احساس است و رفتاری که بعد از این احساس انجام می دهیم باعث می شود که احساس خشم به رفتار عصبانیت تبدیل شود. در ادامه مدرس محترم به بیان اصول مهم در کنترل خشم، مراحل مدیریت خشم، شناسایی باورهای تسهیل کننده خشم و چالش با آنها، راه های آرام سازی جسم، علت آماده سازی جسم، مراحل ابراز سازنده خشم پرداختند و در انتها مدرس محترم فرصتی را جهت پرسش و پاسخ در اختیار شرکت کنندگان قرار دادند و بسیاری از شرکت کنندگان خواستار مشاوره فردی بودند که با پیگیری مرکز مشاوره و رزرو نوبت، مشاوره های فردی به صورت تلفنی انجام گرفت.
شایان ذکر است اسلاید ها و فایل صوتی این وبینار در کانال تلگرام مرکز مشاوره و سلامت مجتمع به آدرس: @moshaveresfarayen برای شرکت کنندگان قابل دانلود می باشد.
 
منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

وبینار آموزشی "گام به گام برای رسیدن شادکامی درونی" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین با برگزاری وبینار آموزشی" گام به گام برای رسیدن به شادکامی درونی" تلاش دارد تا چگونه شاد زیستن را به گونه ای دیگر به دانشجویان و علاقمندان به این مبحث آموزش دهد تا بتوانند در سال جدید شیوه زندگی شادتری را تجربه کنند
وبینار آموزشی"بایدها و نبایدهای روابط دختر و پسر" یکی از مسائلی که از گذشته در روانشناسی بر آن تاکید شده است و بسیار مورد بررسی قرار گرفته است روابط دختر و پسر قبل از ازدواج است که اگر هر یک از طرفین اطلاعات و آگاهی نسبت به این موضوع داشته باشند با مشکلات کمتری مواجه خواهند شد
برگزاری وبینار آموزشی "چگونه خشمم را در مشتم بگیرم؟" مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در راستای کاهش و کنترل خشم دانشجویان اقدام به برگزاری وبینار آموزشی "مدیریت خشم" نمود.
وبینار آموزشی مدیریت انتقادهایی که می شنویم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در وبینار آموزشی که با عنوان " مدیریت انتقادهایی که می شنویم" که در تاریخ 12 اسفند ماه از ساعت 15 الی17 توسط سرکار خانم یارشیر برگزار نمود به تمامی سوالات در ذهن شرکت کنندگان پاسخ داد.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵