سه شنبه 17 اسفند 1400 ساعت 10:5 - تعداد بازدید : 240 چاپ خبر
اخبار دانشگاه وبینار آموزشی( ویژه کارکنان) "باورهای نادرست در مورد سلامت روان"
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار آموزشی " باورهای نادرست درباره سلامت روان " ویژه کارکنان نمود. در این وبینار دو ساعته با حضور سرکار خانم گیاهی در تاریخ 17 بهمن ماه در ساعت 20 الی 22 در سالن جلسات مجازی برگزار گردید.
مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین اقدام به برگزاری وبینار آموزشی " باورهای نادرست درباره سلامت روان " ویژه کارکنان نمود. در این وبینار دو ساعته با حضور سرکار خانم گیاهی در تاریخ 17 بهمن ماه در ساعت 20 الی 22 در سالن جلسات مجازی برگزار گردید. در ابتدای جلسه به تعریف سلامت روان از دیدگاه سازمان بهداشت روان پرداخته شد. سپس برخی از باورهای نادرست در مورد بیماری های روانی  مانند: بیماران روانی کم هوش هستند، اختلالات روانی واگیر دار هستند، ازدواج راه حلی برای بهبود اختلالات روانی است و ... مورد بررسی قرار گرفت. ایشان در ادامه افزودند: انگ و برچسب زدن به بیماران روانی کار نامطلوبی است که متاسفانه در جامعه ما به شدت رواج دارد و باعث کم ارزش یا بی ارزش شمرده شدن فرد می شود. در ادامه به جواب برخی سوالات پرداخته شد از قبیل: چرا به یک بیمار روانی برچسب می زنیم؟ برچسب زدن چه تاثیری در روحیه بیماران روانی دارد؟ در پایان به کارهایی که می توانیم برای اصلاح افکار مردم در مورد بیماری های روانی انجام دهیم به صورت اجمالی پرداخته شد.

 

منبع: 
نوشته شده توسط: مدیر مرکز مشاوره ،بهداشت و درمان
کلمات کلیدی: 

اخبار مرتبط

دعوت به همکاری در مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی فنی و مهندسی اسفراین جهت تکمیل کادر تخصصی خود از افراد واجد شرایط ذیل به صورت ساعتی دعوت به همکاری می نماید.
وبینار آموزشی " مهارت های گفتگو در همسران" با همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی وبینار آموزشی "مهارت های گفتگو در همسران" در محیط اسکای روم در تاریخ 21 خرداد ماه از ساعت 16 الی 18 توسط سرکار خانم الهام گیاهی برگزار گردید.
وبینار آموزشی " عشق سالم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟" به همت مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین وبینار آموزشی " عشق سالم چیست و چه ویژگی هایی دارد؟" در تاریخ 19 خرداد ماه، ساعت 16 الی 18 توسط سرکار خانم یارشیر در محیط اسکای روم برگزارگردید.
وبینار آموزشی " رشد فردی" وبینار آموزشی " رشد فردی " در محیط اسکای روم مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی اسفراین در تاریخ 18 خرداد ماه از ساعت 15 الی 17 توسط سرکار خانم سولماز یارشیر برگزار گردید.


آخرین اخبار
پربازدید ترین ها

درباره ما ...

لینک های مرتبط ...

آدرس دانشگاه : خراسان شمالی ، شهرستان اسفراین ،بلوار آزادگان ، نبش میدان مادر
تلفنهای دانشگاه : ۳ الی ۳۷۲۶۶۵۳۱-۰۵۸ - کد پستی : ۹۶۶۱۹۹۸۱۹۵